Lubliniecki Mini Talent Show. Najmłodsi pokazali swoje umiejętności artystyczne

Lubliniecki Mini Talent Show. Najmłodsi pokazali swoje umiejętności artystyczne

29 kwietnia 2022, godz. 12:02
fot. i inf. Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

W środę 27 kwietnia w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu odbył się konkurs „Lubliniecki Mini Talent Show". Został on zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 1, Przedszkole Miejskie nr 2 oraz Lubitekę.
 

Celem konkursu było zaprezentowanie zdolności najmłodszych. Do konkursu zgłosiło się 10 przedszkoli reprezentowanych przez 17 uczestników. Był śpiew indywidualny, w duecie i grupowy, recytacja (nawet w gwarze śląskiej), gra na ukulele, taniec współczesny, taniec sportowy, a nawet break dance.

Sala wielofunkcyjna zamieniła się w salę estradową, a wyjątkowa dekoracja zachwyciła nie tylko publiczność, ale przede wszystkim małych artystów, którzy czuli się tak, jakby występowali na prawdziwej scenie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy – relacjonuje Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu.

Na zakończenie wydarzenia dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 pod opieką rodzica - Zygmunta Tofilskiego (pseudonim artystyczny Zigi Brown) zaśpiewały piosenkę o Lublińcu, którą artysta skomponował z okazji obchodów 750-lecia Miasta. Utwór nosi tytuł: „Lubliniec, kocham to Miasto".

Poniżej zamieszczamy link do wspomnianej piosenki:

W galerii kilka zdjęć z wydarzenia.

Więcej zdjęć (autorstwa Czesławy Włuki): https://photos.app.goo.gl/oQkR1d1zTsJxuVoW7

Galeria: Lubliniecki Mini Talent Show

fot. nadesłana: Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu fot. nadesłana: Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu fot. nadesłana: Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu fot. nadesłana: Przedszkole Miejskie nr 1 w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

M
Muo 5 maja 2022, godz. 7:50
Zgłoś
Zwycięzcy

A kto wygrał?

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu