Od 6 maja bezpłatny przewóz rowerów i hulajnóg w pociągach Kolei Śląskich

Od 6 maja bezpłatny przewóz rowerów i hulajnóg w pociągach Kolei Śląskich

5 maja 2022, godz. 12:43
źródło: Koleje Śląskie
Udostępnij: Kopiuj link

Za oknem coraz cieplej, więc warto pomyśleć, jak aktywnie spędzić czas. Niedawno informowaliśmy o tym, że Koleje Śląskie zapowiedziały start oferty „Kołem po Śląsku”, która umożliwia bezpłatny przewóz roweru lub niezłożonej i nieumieszczonej w pokrowcu hulajnogi w pociągach spółki. Oferta zacznie obowiązywać od 6 maja.

Zasady bezpłatnego przewozu zostały określone w następujący sposób:

  1.   przez 7 dni w tygodniu do zakupionego i ważnego biletu jednorazowego na przejazd przysługiwać będzie bezpłatny przewóz 1 niezłożonej i nieumieszczonej w pokrowcu hulajnogi;
  2.   w weekendy, od godziny 15:00 w piątek do godziny 24:00 w niedzielę (do północy), do zakupionego i ważnego biletu jednorazowego na przejazd przysługiwać będzie bezpłatny przewóz 1 roweru (w ramach dostępnej puli miejsc na rower w danym składzie kolejowym).

Oferta obowiązuje od 6 maja 2022 r. do odwołania, nie dłużej niż do 31 grudnia 2022 r. Dotyczy połączeń kolejowych realizowanych przez spółkę Koleje Śląskie wyłącznie na terenie województwa śląskiego.

Regulamin oferty można znaleźć >TUTAJ<

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu