Producent zamiatarek do ciągnika – Tuchel Maschinenbau GmbH

Producent zamiatarek do ciągnika – Tuchel Maschinenbau GmbH

9 maja 2022, godz. 8:01
Udostępnij: Kopiuj link

Dbałość o porządek przestrzeni publicznej to podstawa życia codziennego każdej cywilizowanej społeczności. Dzięki postępowi i osiągnięciom technologii duże przestrzenie wyłożone kostką brukową, chodniki i ulice sprzątane są równie sprawnie co dokładnie.

Dbałość o porządek przestrzeni publicznej to podstawa życia codziennego każdej cywilizowanej społeczności. Dzięki postępowi i osiągnięciom technologii duże przestrzenie wyłożone kostką brukową, chodniki i ulice sprzątane są równie sprawnie co dokładnie. Jednym z przewodnich producentów urządzeń sprzątających jest marka Tuchel Maschinenbau GmbH oferująca zamiatarki, pługi śnieżne i maszyny samojezdne. Tuchel Maschinenbau GmbH szczyci się najwyższą jakością i nowatorstwem swoich wyrobów, a także kompleksową obsługą klienta poczynając od doradztwa, a kończąc na krótkoterminowej dostawie części zamiennych w ciągu wielu lat od zakupu maszyny.

Gdzie można wykorzystać zamiatarkę doczepianą do ciągnika?

Zamiatarki do ciągnika Tuchel Maschinenbau GmbH to najbardziej popularne narzędzie pracy wśród służb komunalnych, ale nie tylko. Dzięki możliwości podczepienia zamiatarki do ciągnika, traktora czy koparko – ładowarki, używane są również w rolnictwie czy na dużych halach i placach zakładów przemysłowych. Rolą człowieka w obsłudze maszyny jest tylko prowadzenie pojazdu z napędem i ewentualna konfiguracja.

Zamiatarka ciągnikowa, dzięki swojemu wyposażeniu pozwala na wydłużenie czasu pracy na rozległych obszarach. Każdy model zamiatarek proponowanych przez markę Tuchel ma inne przeznaczenie, warto więc przeanalizować swoje potrzeby. 

Akcesoria uzupełniające w zamiatarkach ciągnikowych

Określenie założeń, jakie ma spełniać sprzęt, jest podstawą do dokonania satysfakcjonującego wyboru, po którym będzie można korzystać z urządzenia przez wiele lat. Wiąże się to również z decyzją o potrzebie posiadania dodatkowych usprawnień. Do głównych z nich należą:

 • szczotki boczne,
 • urządzenie do zraszania wodą ze zbiornikiem,
 • pojemnik na odpady i spryskiwacze.

Zamiatarka doczepiana do ciągnika w zależności od przeznaczenia i wielkości różnić się będzie również akcesoriami uzupełniającymi. Daje to gwarancję wysokiej jakości usług i przystosowaniem maszyny do specyficznych działań.  

Zamiatarki doczepiane Tuchel – rodzaje

Oferta firmy bogata w różne zamiatarki doczepiane do ciągników gwarantuje, że każdy klient zostanie wyposażony w profesjonalny produkt. Oto najbardziej popularne modele: 

 • Zamiatarka Sweep Simplex - kompaktowa o niskiej wadze przeznaczona jest do kosiarek czołowych, mniejszych ciągników i innych pojazdów. Charakteryzuje się dużą wydajnością pracy zarówno latem, jak i zimą.
 • Zamiatarka Kompakt - napędzana zarówno napędem mechanicznym, jak i hydraulicznym, wyposażona w pierścienie szczotkowe w kształcie plastra miodu gwarantujące długą żywotność.
 • Zamiatarka Eco Pro - wyposażona w kilka szerokości roboczych, dzięki czemu może być podczepiona nie tylko do ciągnika, ale również do ładowarek i małych wózków widłowych.
 • Zamiatarka Plus 590 - bardzo popularna ciągnikowa zamiatarka, która dzięki spełnieniu wymogów kodeksu drogowego przeznaczona jest do pracy na drogach publicznych.
 • Zamiatarka Profi 660 - innowacyjna maszyna wyposażona w szczotki o wymiarach 660 mm, a także w system poziomowania 3D, dzięki któremu idealnie dopasowuje się do porządkowanej powierzchni.
 • Zamiatarka Profi Champ - zaprojektowana do ponadstandardowych funkcji z wewnętrznym silnikiem i szczotką o szerokości 750 mm. Zaopatrzona w system CrownLock i walec zamiatający z systemem regulacji.
 • Zamiatarka Profi Gigant - największa w ofercie firmy, zadedykowana dla wielkich powierzchni terenów przemysłowych lub placów budowy. Szerokość robocza to od 260 do 350 cm, a średnica szczotek to oszałamiające 800 mm.
 • Zamiatarka Big – przeznaczona do dynamicznego zbierania dużych ilości odpadów, gruzu i innych większych gabarytowo zanieczyszczeń, poprzez odwrotne niż w innych modelach działanie kosza.
 • Zamiatarka Ideal 650 - dzięki hermetyzacji pyłu realizuje się przy czyszczeniu hal produkcyjnych i miejsc budowy. Wyposażona jest w walec zamiatający z wahadłem i włosiem o kształcie litery V.
 • Zamiatarka Solo - stosowana w ogrodach zoologicznych, stadninach koni czy rolnictwie. Miotła przesuwna jest niezmiernie prostym i wyjątkowo efektywnym urządzeniem.

Szczotka doczepiana do ciągnika to jeszcze jeden produkt, o którym nie należy zapomnieć. Służąca do usuwania chwastów szczotka WB 750, napędzana hydraulicznie, montowana może być do ciągników, pojazdów komunalnych, a także koparek. Dzięki niej łatwo pozbyć się niechcianego zielska bez użycia środków chemicznych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu