„Spacer z Radą i Poradą”, czyli jak aktywnie i pożytecznie spędzić czas?

„Spacer z Radą i Poradą” – jak aktywnie i pożytecznie spędzić czas?

16 maja 2022, godz. 8:31
fot. Czytelniczka
Udostępnij: Kopiuj link

Jak połączyć ćwiczenia z rozmową na tematy interesujące kobiety? W sobotę 14 maja odbył się w Lublińcu „Spacer z Radą i Poradą”, który zawierał w sobie właśnie te dwa czynniki. Uczestnicy zebrali się pod Lubiteką, aby następnie spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu.

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 16.00 od ćwiczeń. Następnie wyruszono w kierunku Parku Miejskiego. Podczas spaceru oraz po dotarciu na miejsce także wykonywano aktywności fizyczne. 

Czym jest „Spacer z Radą i Poradą”? To projekt, którego realizację rozpoczęła Lubliniecka Rada Kobiet. To propozycja cyklicznych spotkań w plenerze z udziałem specjalistów z zakresu fitness, dietetyki oraz innych specjalności. 

Będzie to swoiste połączenie aktywności fizycznej z rozmową na tematy interesujące kobiety, czyli między podskokiem a przysiadem możesz zyskać na swe bolączki poradę – napisała Lubliniecka Rada Kobiet.

Pierwsze zajęcia odbyły z Henią Sukienik – instruktorem z wieloletnim doświadczeniem, trenerem personalnym kobiet, organizatorem wyjazdów sportowo-rekreacyjnych. W galerii kilka zdjęć ze spaceru.

Galeria: „Spacer z Radą i Poradą”

fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu