Sukces strażaków OSP Tanina w biegu „Strażackie 998”

Sukces strażaków OSP Tanina w biegu „Strażackie 998”

17 maja 2022, godz. 9:20
fot. Ochotnicza Straż Pożarna Tanina/Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

W niedzielę 15 maja reprezentacja jednostki OSP Tanina w składzie: Damian Łebek, Radosław Sęk, Ewelina Łebek, Rafał Olejnik udała się do Działoszyna, gdzie w ramach XI Działoszyńskiej Dziesiątki odbył się bieg „Strażackie 998”. 

„Strażackie 998” to bieg ulicami miasta w pełnym umundurowaniu bojowym i aparacie ochronnym dróg oddechowych na dystansie 998 m. Zawody zakończyły się sukcesem zawodników OSP Tanina:

Wyniki rewelacyjne, co było do wzięcia zostało wzięte. Lider Teamu, Damian Łebek objął prowadzenie od samego startu i nie oddał go do samego końca, zwyciężając kategorie mężczyzn. Nie był to koniec totalnego podboju powiatu pajęczańskiego, gdyż w kategorii kobiet zwyciężyła Ewelina Łebek. (źródło: Ochotnicza Straż Pożarna Tanina/Facebook)

Krótką relację z zawodów można było obejrzeć również w telewizji. Materiał został przygotowany przez redakcję Teleexpress’u: https://teleexpress.tvp.pl/60207225/strazacki-bieg-998.


 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu