Biologiczna oczyszczalnia ścieków - co musisz wiedzieć?

Biologiczna oczyszczalnia ścieków - co musisz wiedzieć?

18 maja 2022, godz. 8:15
Materiał zewnętrzny
Udostępnij: Kopiuj link

Biologiczna oczyszczalnia ścieków to pożyteczne oraz ekologiczne rozwiązanie do domów, które położone są w gminach o rozproszonej zabudowie. To właśnie z reguły tam nie występuje sieć zbiorczej kanalizacji sanitarnej. Przydomowe oczyszczalnie ścieków zachęcają długoletnim oraz niemal bezobsługowym korzystaniem z urządzeń, a także niezwykle niskimi rocznymi kosztami użytkowania rozwiązania, kształtującymi się na poziomie pomiędzy 100 a 400 zł. Co najważniejsze, charakteryzuje je również krótki okres zwrotu inwestycji - średnio jest to około trzech lat.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków - co warto wiedzieć?

Przydomowa oczyszczalna ścieków to coraz częściej stosowana alternatywa dla popularnego w Polsce szamba. Wyróżnia się ona jednak niezwykle dużym bezpieczeństwem, niskim kosztem eksploatacji, wygodą oraz jest niezwykle ekologiczna. Znajdujące się w niej zanieczyszczenia naturalnie rozkładają się bowiem do prostych środków nieszkodliwych dla środowiska.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków doskonale sprawdzi się w przypadku domów usytuowanych na dużych działkach. Instalacja zajmuje bowiem sporo miejsca, a dodatkowo musi spełniać wszystkie wymogi prawne, które dotyczą zachowania odległości od okien pomieszczeń użytkowych czy granicy działki.

Produkty najwyższej jakości - Ekodren

Ekodren to firma działająca w branży już od ponad 20 lat. To, co wyróżnia firmę to produkcja, sprzedaż oraz profesjonalny montaż przydomowych oczyszczalni ścieków od renomowanych producentów. Najwyższa jakość produkowanych komponentów oraz funkcjonalność każdego z nich sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klienci zadowoleni są z inwestycji z przydomowe oczyszczalnie ścieków. 

Ekodern podchodzi do każdego zamówienia indywidualnie. Współpraca rozpoczyna się od fachowego doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego systemu. Do wyboru znajdziemy bowiem oczyszczalnie biologiczne, lokalne, tunelowe oraz drenażowe. Wszystkie oczyszczalnie dopasowywane są do wymogów danej działki oraz jej właścicieli. W ofercie znajdziemy szeroki wybór różnych rodzajów oraz modeli systemów, a każdy z nich objęty jest wieloletnią gwarancją.

Systemy proponowane przez Ekoderm wyróżnia doskonała wytrzymałość, wysoka użyteczność oraz łatwa i wygodna obsługa. Wszystko to pozwala na bezawaryjne, bezpieczne oraz skuteczne przepompowywanie, a także oczyszczanie ścieków. Innowacyjne technologie sprawiają, że przydomowe oczyszczalnie ścieków dostępne w ofercie to bezwonna i cicha praca.

Wszystkie systemy posiadają dodatkowe funkcje, np. tryb pracy wakacyjnej, innowacyjne czujniki poziomu ilości ścieków czy też funkcję przelewu awaryjnego na wypadek przerwy w dostawie prądu i wiele innych ciekawych rozwiązań.

Biologiczna oczyszczalnia ścieków - dlaczego warto?

Najwyższej jakości profesjonalna oczyszczalnia ścieków przekłada się na wiele korzyści. Najważniejsze z nich, jakie oferuje Ekoderm, to:

  • ekonomia,
  • bezpieczeństwo dla środowiska,
  • bezpieczeństwo oraz pewność dla kupującego,
  • najwyższa jakość komponentów,
  • wszechstronne zastosowanie.

Zapraszamy do zapoznania się szerzej z ofertą firmy.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu