Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Dziennikarze sportowi i oldboje Górnika Zabrze zagrają w Lublińcu

Dziennikarze sportowi i oldboje Górnika Zabrze zagrają w Lublińcu

18 maja 2022, godz. 9:17
źródło: Miasto Lubliniec/Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

Czerwiec zbliża się wielkimi krokami, więc przypominamy o nadchodzącym wydarzeniu. Reprezentacja Dziennikarzy Sportowych oraz Reprezentacja Oldbojów Górnika Zabrze zawita do Lublińca, aby stawić czoła reprezentacji miasta. Będzie to turniej z okazji obchodów 750-lecia Lublińca.

Na murawie zobaczymy m.in. Andrzeja Twarowskiego, Filipa Surmę, Krzysztofa Marciniaka, Grzegorza "Gabora" Jędrzejewskiego, Cezarego Olbrychta, Rafała Dębińskiego (Canal+Sport), Marcina Lepę, Pawła Sikorę (Polsat Sport), Mikołaja Kruka, Macieja Kruka (Eleven Sports), Roberta Błońskiego (Przegląd Sportowy), Tomasza Zubilewicza (TVN) oraz wielu byłych zawodników Górnika Zabrze, którzy swoimi osiągnięciami zapisali się na kartach historii zabrzańskiego klubu – podaje Miasto Lubliniec na swoim facebookowym profilu.

Sędzią specjalnym wszystkich spotkań będzie Michał Listkiewicz – w latach 1973-1996 aktywny arbiter piłkarski, od 1986 roku arbiter międzynarodowy FIFA, sędziujący zarówno jako sędzia główny jak i asystent. Sędziował m.in. na Mistrzostwach Europy w 1988, Igrzyskach Olimpijskich w 1988 oraz Mistrzostwach Świata w 1990 i 1994 roku. 

Turniej organizowany jest przez Sporting FA Lubliniec. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim w Lublińcu.

Poniżej film zapraszający na wydarzenie:

źródło: Miasto Lubliniec/Facebook

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu