Urządzenia chłodnicze do Twojego lokalu – jakość i właściwa ekspozycja produktów

Urządzenia chłodnicze do Twojego lokalu – jakość i właściwa ekspozycja produktów

1 czerwca 2022, godz. 10:48
Materiał zewnętrzny
Udostępnij: Kopiuj link

Jakościowe urządzenia chłodnicze to gwarancja trwałości Twoich produktów. Sprawdź, które produkty wybrać do Twojego punktu gastronomicznego.

W gastronomii liczy się przede wszystkim smak, jakościowe produkty i ich świeżość oraz przydatność do spożycia. Sprawne urządzenia chłodnicze gwarantują, że produkty gastronomiczne przez długi czas utrzymają świeży wygląd, będą dobrze smakować, a przede wszystkim będą przechowywane zgodnie z zasadami. Gdzie pozyskiwać najlepsze urządzenia? Sprawdź ofertę firmy Bolarus — producenta, który już od wielu lat dba o najwyższą jakość sprzedawanego sprzętu.

Sprzęt chłodniczy, którego nie może zabraknąć w Twoim sklepie 

Warunki przechowywania towarów, szczególnie produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności, regulowane są przez odpowiednie organy zajmujące się bezpieczeństwem żywności. W ofercie firmy Bolarus znajdziesz takie sprzęty, jak:

  • regały chłodnicze,
  • lady chłodnicze,
  • stoły chłodnicze,
  • szafy chłodnicze,  
  • lodówki i chłodziarki,
  • zamrażarki.  

W wyposażeniu gastronomii konieczne jest wykorzystanie jakościowych sprzętów chłodniczych z jeszcze jednego powodu, związanego z ekspozycją produktów. Witryny cukiernicze zgromadzone w asortymencie sklepu sprawiają, że zamieszczone w nich ciasta i wypieki nie tylko utrzymują świeżość, ale również dobrze się prezentują, a to wpływa często na decyzję klientów związaną z zakupem produktów. Nie tylko sam smak, ale również aspekty wizualne oferowanych ciast i ciasteczek wpływają na to, które produkty ostatecznie wybierze klient.

Doświadczenie i wiedza specjalistów od witryn chłodniczych

Aby oferowane przez Twoją firmę produkty żywnościowe dobrze się prezentowały i utrzymały odpowiednią temperaturę przez cały okres przechowywania, ważne jest wyposażenie sklepów spożywczych i restauracji w profesjonalne urządzenia chłodnicze i mroźnicze. Te zaś zagwarantować mogą tylko doświadczeni specjaliści, którzy znają dokładne zapotrzebowanie swoich odbiorców. Bolarus od kilkudziesięciu lat stoi na straży wysokiej jakości sprzętów wykonanych z wykorzystaniem najlepszych surowców, trwałej stali nierdzewnej oraz gatunkowych części, takich jak agregaty, które gwarantują utrzymanie właściwych warunków wewnątrz lodówek i zamrażarek. Eksperci cieszą się zainteresowaniem oferowanych produktów również ze względu na podążanie za aktualnymi trendami. Specjaliści dokładają wszelkich starań do tego, aby sprzęty chłodnicze były tworzone zgodnie z najnowszymi technologiami. Co to oznacza? Innowacyjne lodówki czy witryny umożliwiają również utrzymanie właściwej gospodarki energetycznej. Działające najczęściej przez całą dobę zamrażarki i lodówki nie czerpią już tak dużo prądu, jak te znane nam z przeszłości. Producenci wykorzystują w nich rozwiązania, dzięki którym wyposażenie gastronomii pozwoli na oszczędność finansową związaną z mniejszymi wydatkami na prąd czy renowacje sprzętu. Jeśli w Twoim lokalu brakuje jakościowych urządzeń skorzystaj z oferty Bolarus. Zapytaj specjalistów o dedykowane rozwiażania i postaw na najlepsze wyposażanie swojej restauracji i cukierni.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu