Rozpoczęły się główne obchody 750-lecia Lublińca [ZDJĘCIA]

Rozpoczęły się główne obchody 750-lecia Lublińca [ZDJĘCIA]

3 czerwca 2022, godz. 14:01
Udostępnij: Kopiuj link

Dzieje się na Stadionie Miejskim! W piątek 3 czerwca rozpoczęły się główne obchody jubileuszu 750-lecia Lublińca. Uczniowie lublinieckich szkół brali udział w Bitwie o Klucz do Bram Miasta podczas, gdy obok świętowano 45-lecie Klubu Seniora.

Na scenie pojawił się m. in. zespół „Za młodzi na sen” oraz zespół folklorystyczny z Łowicza. Oprócz tego, uczestnicy mogli korzystać ze stoiska z rękodziełem, a także spróbować potraw przygotowanych przez Remigiusza Rączkę. Odbył się również quiz z wiedzy o Klubie Seniora, którego uczestnicy zostali nagrodzeni. Później na scenie pojawił się też Damian Holecki. W między czasie uczniowie lublinieckich szkół rywalizowali z sobą w konkurencjach w Bitwie o Klucz do Bram Miasta.

To oczywiście jeszcze nie koniec atrakcji. Na cały weekend 3-5 czerwca zaplanowanych jest wiele wydarzeń na Stadionie Miejskim. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowym programem >TUTAJ<. W galerii zamieszczamy zdjęcia z pierwszych wydarzeń dzisiejszego dnia.

Galeria: 45-lecie Klubu Seniora i Bitwa Szkół o Klucz do Bram Miasta

Zobacz całą galerię

Komentarze

J
Jan 14 czerwca 2022, godz. 22:05
Zgłoś
Bitwa szkół

Pięknie było, występy na wysokim poziomie, korowód przedszkolaków wspaniały, choć w deszczu.Przedszkolaki i uczniowie super przygotowani, ale brak zdjęć z ich występów. Mieszkańcy Lublińca to również przedszkolaki i uczniowie z prywatnych placówek. :) ich rodzice to też mieszkańcy Lublińca!!!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu