Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu wciąż niesie pomoc dla Ukrainy

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu wciąż niesie pomoc dla Ukrainy

24 czerwca 2022, godz. 11:06
MOPS Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu informuje, że dokłada wszelkich starań, aby nadal pomagać osobom przybyłym z Ukrainy mieszkającym w Lublińcu.

- Dzięki towarom (głównie art. żywnościowym), które otrzymaliśmy z Banku Żywności w Częstochowie – możemy nadal wspierać w sposób rzeczowy osoby znajdujące się w potrzebie zaopatrując je w podstawowe produkty – informuje MOPS.

W środę 22 czerwca br. Punkt Doraźnej Pomocy funkcjonujący przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej zapełniony został darami przywiezionymi przez bus dwoma transportami. Są to przede wszystkim: makarony, mleko, konserwy, kasza, płatki  śniadaniowe, mąka, słodycze i środki chemiczne. 

- Od 27 czerwca 2022 r. Lubliniecki Społeczny Punkt Wydawania Żywności będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Osoby z Ukrainy wymagające różnego rodzaju wsparcia przebywające na terenie Lublińca zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej codziennnie w godz. 7.00-15.00 - dodaje MOPS.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu