Nowy repertuar Kina Karolinka. Co będzie można zobaczyć w lipcu?

Nowy repertuar Kina Karolinka. Co będzie można obejrzeć w lipcu?

27 czerwca 2022, godz. 10:52
Udostępnij: Kopiuj link

„Top Gun: Maverick”, „Minionki” „Jurassic World” – m.in. takie filmy będzie można obejrzeć na w lipcu na ekranie Kina Karolinka. Poniżej zamieszczamy zwiastuny. Szczegółowe daty i godziny seansów można znaleźć w naszej zakładce ‘Kino’.

Minionki: Wejście Gru (1-5 lipca, 8-12 lipca)

Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru (nominowany do Oscara Steve Carell) jest zaledwie 12-letnim chłopcem na przedmieściach w latach 70-tych, knującym ze swojej piwnicy, by przejąć kontrolę nad światem. Nie idzie mu to szczególnie dobrze. Kiedy Gru spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba i Otto — ta niespodziewana rodzina łączy siły. Razem budują swoją pierwszą kryjówkę, projektują pierwszą broń i starają się wykonać swoje pierwsze misje. 

Top Gun: Maverick (1-5 lipca)

Po ponad 20 latach służby w lotnictwie marynarki wojennej, Pete „Maverick” Mitchell zostaje wezwany do legendarnej szkoły Top Gun. Ma wyszkolić nowe pokolenie pilotów do niezwykle trudnej misji. 

Detektyw Bruno (8-12 lipca)

„Detektyw Bruno” to historia ośmioletniego Oskara, wielkiego fana serialu „Detektyw Bruno”. Chłopiec mieszka w rodzinnym domu dziecka i w dniu urodzin znajduje kopertę, zawierającą wskazówkę prowadzącą do ostatniego, ukrytego przez jego rodziców prezentu. Decyduje się wynająć najlepszego znanego sobie detektywa, by ten pomógł mu rozwiązać zagadkę. Jednak serialowy Bruno to w rzeczywistości Bruno Księski – wypalony, cyniczny i nielubiący dzieci aktor, przeżywający właśnie wielki kryzys wizerunkowy. 

Jurassic World: Dominion (15-19 lipca)

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. 

Foki kontra rekiny (15-19 lipca)

Gdy jej najlepszy przyjaciel ginie w ataku rekinów, foka Quinn zbiera „Team Seal”, aby walczyć z gangiem rekinów, który opanował okolicę. Drużyna nie będąc przygotowana do takiej misji prosi wojownika Claggarta, aby ich przeszkolił. 

Jeżyk i przyjaciele (22-26 lipca)

Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna języczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem. 

A oni dalej grzeszą, dobry Boże! (22-26 lipca)

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże! 

Niezgaszalni (29 lipca – 2 sierpnia)

Nie zawsze mamy możliwości i aprobatę otocznia dla spełniania naszych marzeń. Nieraz droga do celu pełna jest poświęceń i trudności. Dla Georgi nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Od zawsze chciała być członkiem nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, w tamtych czasach taki zawód dostępny był jedynie mężczyznom. Pewnego dnia w nieznanych okolicznościach płoną budynki na Broadwayu jeden po drugim. Strażaków zaś ciągle brakuje, oni bowiem tajemniczo znikają. Nadzwyczajna sytuacja wymaga natychmiastowej interwencji. Ojcu Georgii zostaje powierzone odpowiedzialne zadanie odnalezienia i powstrzymania sprawcy. Odważna i zdeterminowana Georgia pod postacią chłopaka o imieniu Joe wstępuje do straży by pomóc ojcu. Jak potoczą się losy niepowstrzymanej bohaterki i całego miasta? 

Na chwilę, na zawsze (29 lipca – 2 sierpnia)

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość? 

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu