II charytatywny zlot motocyklowy Broken Wings Posmyk

II charytatywny zlot motocyklowy Broken Wings Posmyk

29 czerwca 2022, godz. 9:16
fot. i inf. Fundacja Broken Wings / Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

W najbliższy weekend (1-3 lipca) na terenie ośrodka wypoczynkowego Posmyk Leśne Ustronie w Lublińcu-Kokotku odbywać się będzie II charytatywny zlot motocyklowy Broken Wings. Prócz możliwości obejrzenia z bliska wielu ciekawych jednośladów, będzie możliwość posłuchania dobrej, rockowej muzyki m.in. Tomka "Kowala" Kowalskiego, utalentowanego rockowo-bluesowego wokalisty, zwycięzcy jednej z edycji programu "Must be the music".

Na miejscu dostępne będzie pole namiotowe, pokoje hotelowe i domki (konieczna rezerwacja), grill, bar i restauracja. Na scenie koncertowej wystąpią: Tomek „Kowal” Kowalski, 4 Szmery, Motorbrothers, Methopia, Duo Face. Muzycznie całości dopełni Dj Skipless, który przez całą imprezę będzie umilał czas uczestnikom wydarzenia. Imprezę poprowadzi Maharaja - wrocławski raper oraz miłośnik jednośladów – zapowiadają organizatorzy.

2 lipca w godz. 9-14 każdy chętny będzie mógł oddać krew w profesjonalnym, w pełni wyposażonym krwiobusie. Zbiórkę krwi organizuje „Motocyklowa zbiórka krwi C4 Bejmy”. 

Zlot jest imprezą charytatywną, z której cały dochód przeznaczony będzie na cele statutowe Fundacji Broken Wings. Misją fundacji jest działanie na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. W szczególności w wypadkach motocyklowych i ich rodzin w zakresie leczenia w tym również sanatoryjnego, regeneracji sił i wypoczynku oraz organizowania pomocy prawnej, psychologicznej i rzeczowej – czytamy na stronie wydarzenia.


Dodatkowe info:
Otwarcie bram: piątek 1 lipca godz. 10:00
Wjazd - 50zł/os.
„Plecak” - 25zł
Amazonki – free
Opłata za pole namiotowe: 20zł/namiot
Rezerwacje domków i pokoi - tel. 781 161 447


Informacja i rezerwacje:
tel. 781 161 447
mail: brokenwings.fundacja@gmail.com
FB: @fundacjabrokenwings
IG: www.instagram.com/fundacja.broken.wings/

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu