Poszukiwany właściciel roweru

Poszukiwany właściciel roweru

29 czerwca 2022, godz. 11:06
źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lubliniecka policja poszukuje właściciela roweru, który został odnaleziony w dniu 8 czerwca 2022r. w rejonie ulicy Edyty Stein w Lublińcu. O kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 47 85 832 55 proszone są również osoby, które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower lub posiadają informacje na temat jego właściciela.

8 czerwca 2022 roku w rejonie ulicy Edyty Stein w Lublińcu odnaleziono przedstawiony na zdjęciu rower górski, w kolorze zielonym. KPP w Lublińcu prosi właściciela o kontakt w celu odebrania swojej własności oraz ustalenia okoliczności jego utracenia. Osoba, która zgłosi się po odbiór powinna posiadać dokumenty potwierdzające fakt nabycia jednośladu lub podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu. Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odnalezionego roweru proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 47 85 832 55.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu