Jak ciekawie spędzić popołudnie w Lublińcu?

Jak ciekawie spędzić popołudnie w Lublińcu? [ZDJĘCIA]

25 lipca 2022, godz. 9:42
Udostępnij: Kopiuj link

W Lublińcu raczej trudno o nudę. W trakcie wakacji odbywa się tu wiele wydarzeń i zajęć, w których każda zainteresowana osoba może uczestniczyć. Za nami m.in. pokazy iluzji, warsztaty oraz festyny.

Wakacyjne przedpołudnia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu zdecydowanie należą do dzieci. Dla nich przygotowano ciekawe warsztaty z  cyklu „Apetyt na Lubliniec” oraz filmowe poranki z Kinem „Karolinka”. Nie zapomniano jednak o nieco starszych mieszkańcach. To dla nich wraz ze Stowarzyszeniem „Amicus” organizowane są warsztaty z cyklu „Twórcza strefa miasta – edycja 2” . Na pierwszy ogień poszedł linoryt. Tę technikę uczestnicy zgłębiali razem z instruktor Marzeną Zając. 

Popołudnia to również ciekawe spotkania i zabawa w ramach cyklu „Kulturalne środy na leżakach”.   Do tej pory odbyły się: spotkanie z Andrzejem Pająkiem, pokazy magii i iluzji z Pawłem Szreterem, czy Festyn z Radą Kobiet „Zdrowie, pasja, edukacja”.

W niedzielę 24 lipca można było się również wybrać na festyn „Lublinieckie rozgrywki rodzinne”. „Lubliniecki eurobiznes”, „Bierki XXL”, śląska „Gra edukacyjno”, „Lublinieckie opowieści”, warsztaty i kolorowanki, konkursy i quizy, występy sekcji MDK, fotobudka i wiele innych atrakcji czekało na uczestników wydarzenia.

Galeria: Jak ciekawie spędzić czas w Lublińcu?

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu