Policja poszukuje świadków wypadku na DW 907 między Koszęcinem a Boronowem

Policja poszukuje świadków wypadku na DW 907 między Koszęcinem a Boronowem

25 lipca 2022, godz. 10:48
źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieccy śledczy pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 907 między Koszęcinem a Boronowem. Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych 15 lipca 2022 roku. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantami pod numerem tel. 47 85 832 12 lub numerem alarmowym 112.

Do zdarzenia doszło 15 lipca br. około godziny 7.05 na drodze wojewódzkiej 907 pomiędzy Koszęcinem a Boronowem. Jak ustalili śledczy kierujący smochodem ciężarowym marki IVECO jadąc z miejscowości Boronów w kierunku Koszęcina, na prostym odcinku drogi, w trakcie manewru wyprzedzania potrącił jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. Niestety kierująca rowerem w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.

Prowadzący sprawę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia pod numerem telefonu 47 85 832 12 lub numerem alarmowym 112.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu