Rynek miejski w Lublińcu

Co sądzicie o Lublińcu? Urząd Miejski zachęca do wypełnienia ankiety

28 lipca 2022, godz. 13:28
źródło: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski zwraca się z prośbą do wszystkich Mieszkańców o udział w badaniu ankietowym, które pozwoli określić kluczowe potrzeby społeczne, gospodarcze i środowiskowe, a także problemy i potencjały rozwojowe Miasta Lubliniec.

Miasto Lubliniec przystępuje do opracowania najważniejszego dokumentu określającego kierunki rozwoju w perspektywie najbliższych kilku lat, którym jest „Strategia Rozwoju Miasta Lubliniec na lata 2023-2030 z perspektywą do 2035 roku”. Stanowi ona odpowiedź na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania zewnętrzne oraz pełni rolę narzędzia do pozyskania środków zewnętrznych na realizację wyznaczonych celów. W związku z tym, Urząd zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety.

Ankieta jest dostępna w okresie od 25.07. do 12.08.2022 r. 
Można ją znaleźć >TUTAJ

Ankieta jest dostępna również w formie papierowej w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7a w poniedziałki w godz. 7.00-17.00, od wtorku do czwartku w godz. 7.00-15.00 i w piątki w godz. 7.00-13.00, w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu i Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu