Andrzej Pająk, ptaki, graf. MDK Lubliniec

Kolejne spotkanie z Andrzejem Pająkiem. Przyrodnik opowie o ptakach

3 sierpnia 2022, godz. 8:12
graf. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Przed nami kolejne kolejne spotkanie z miłośnikiem zwierząt Andrzejem Pająkiem. Tym razem przyrodnik opowie o ptakach. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu „Kulturalne środy na leżakach” organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu.

Kolejna kulturalna środa zapowiada się nader ciekawie. Do MDK powróci przyrodnik Andrzej Pająk, tym razem z kolekcją ptaków. Usłyszycie historie o ich życiu i ptasich zwyczajach. Jeśli byliście z nami na lipcowym spotkaniu, wiecie, że pan Andrzej potrafi wspaniale opowiadać – napisał Miejski Dom Kultury w Lublińcu. 

Podczas lipcowego spotkania Andrzej Pająk opowiedział wiele ciekawostek o gadach. Była to jednocześnie okazja, by zobaczyć te zwierzęta na żywo. Można było dotknąć żółwia, jaszczurki, wężów oraz… kilkumetrowych pytonów. Odsyłamy do naszej galerii zdjęciowej z tego spotkania: https://lubliniec.info/galerie/10122.

Spotkanie o ptakach odbędzie się w środę 3 sierpnia o godz. 17.00 na skwerze przed MDK. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu