Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Koncert Anity Lipnickiej w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Koncert Anity Lipnickiej w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

4 sierpnia 2022, godz. 12:50
źródło fot. i inf.: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na koncert „Anita Lipnicka. O miłości… akustycznie”, który odbędzie 19 listopada o godz. 19.00 w sali widowiskowej MDK. Artystkę będzie można usłyszeć wraz z zespołem w niezwykle kameralnej odsłonie. Jednak, jak sama pisze:

„Nie oznacza to, że przyjedziemy do Was bez scenografii i bez ognia w naszym instrumentarium! Wręcz przeciwnie – stworzymy wyjątkowy klimat, który pozwoli Wam przenieść się na moment w inny świat, świat pełen kojących wrażeń dźwiękowo-wizualnych, których wspólnym mianownikiem będzie….miłość!”

Podczas koncertu usłyszymy mniej i bardziej znane piosenki miłosne, pochodzące różnych okresów twórczości Anity Lipnickiej. Oprócz takich przebojów, jak „Piosenka Księżycowa”, „Piękna i Rycerz”, czy „Mosty”, pojawią się covery, m.in. „Nothing Compares 2 U” Sinéad O’Connor , „Into my arms” Nicka Cave’a oraz „Love Song” zespołu The Cure. Artystka zaprezentuje również kilka utworów z najnowszego albumu, nad którym obecnie pracuje.

Bilety do kupienia na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00. Warto się pospieszyć, z naszej relacji wynika, że zostało ich już niewiele.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu