Koncert Eleni w Lublińcu

Koncert Eleni w Lublińcu

5 sierpnia 2022, godz. 14:26
źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu, 13 października o godz. 18.30, wystąpi Eleni. Będzie to muzyczna podróż z największymi przebojami piosenkarki, które śpiewa od 45 lat.

Usłyszymy utwory artystki z początków jej kariery w zespole Prometeusz, m.in. „Po słonecznej stronie życia”, „Ballado, hej!”. Tę część koncertu zakończą piosenki, które nagrała już jako solistka. Do dziś śpiewa je cała Polska: „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca” , „Po słonecznej stronie życia”, „A słońce sobie lśni”. W drugiej części koncertu pojawią się bardziej refleksyjne utwory, takie jak: „Nic miłości nie pokona” oraz „Nim świt obudzi noc”. Nie zabraknie wiązanki przebojów greckich oraz tańca sirtaki, zwanego popularnie „Zorbą”. Artystce towarzyszyć będą instrumentaliści w składzie: Aleksander Białous – gitara, buzuki, Kostas Dzokas – buzuki.

Bilety do nabycia na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00.

źródło: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu