Lublinieccy policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Lublinieccy policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

9 sierpnia 2022, godz. 12:39
źródło: KPP Lubliniec, fot. własne
Udostępnij: Kopiuj link

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji, lublinieccy mundurowi uratowali mężczyznę, który w Lublińcu chciał odebrać sobie życie. Pomoc policjantów przyszła na czas i udało się zapobiec tragedii.

W niedzielę 7 sierpnia br. nad ranem oficer dyżurny lublinieckiej komendy policji otrzymał informację, że 32-letni mężczyzna wysłał swojej żonie zdjęcia torowiska i napisał, że się żegna. Policjanci z Wydziału Kryminalnego po zobaczeniu zdjęć wytypowali miejsce, gdzie zostały one wykonane. Niezwłocznie udali się w to miejsce i zastali tam 32-letniego mieszkańca Lublińca, który spał w pozycji siedzącej między dwiema szynami – relacjonuje lubliniecka policja.

W oddali było słychać nadjeżdżający pociąg. Stróże prawa niezwłocznie ściągnęli mężczyznę w bezpieczne miejsce, a po upływie kilkunastu sekund torowiskiem przejechał pociąg towarowy. Mężczyzna został przekazany załodze karetki pogotowia, która udzieliła mu pomocy. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów uratowano życie mężczyzny – dodaje policja.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu