Reprezentacja Polski U16 zagra na Stadionie Miejskim w Lublińcu

Reprezentacja Polski U16 zagra na Stadionie Miejskim w Lublińcu

11 sierpnia 2022, godz. 11:41
źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

W poniedziałek 8 sierpnia odbyło się spotkanie działaczy klubów Podokręgu Lubliniec. W jego trakcie podano informację o nadchodzącym towarzyskim dwumeczu reprezentacji Polski U16 na Stadionie Miejskim w Lublińcu, który odbędzie się już niebawem. Szczegółową relację z poniedziałkowego spotkania można znaleźć na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Spotkanie było podsumowaniem poprzedniego sezonu i jednocześnie zapowiedzią nadchodzących nowych rozgrywek, które startują już w najbliższy weekend (terminarz kolejki nr 1 tutaj). Tematami były regulaminy, programy, zasady awansów i spadków, zmiany w przepisach oraz wszystko, co uczestnicy nadchodzących rozgrywek powinni wiedzieć włącznie z opłatami startowymi i ekwiwalentami sędziowskimi. Spotkanie było również okazją do pogratulowania najlepszym drużynom i zawodnikom rozgrywek minionego sezonu.

Na początku spotkania prezes lublinieckiego związku, Krzysztof Olczyk, powitał przedstawicieli drużyn oraz poinformował o niecodziennym wydarzeniu jakim będzie towarzyski dwumecz reprezentacji Polski U16 z rówieśnikami z Irlandii Północnej. Spotkania odbędą się 23 sierpnia o godzinie 17.00 oraz 25 sierpnia o godzinie 10.00 na murawie Stadionu Miejskiego w Lublińcu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny - czytamy na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu