Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu mieszkania z dopłatą do czynszu

Nabór wniosków o zawarcie umowy najmu mieszkania z dopłatą do czynszu

31 sierpnia 2022, godz. 8:49
źródło fot. i inf.: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu informuje, że do 30 września można składać wnioski o zawarcie umowy najmu mieszkania z dopłatą do czynszu. Nabór dotyczy lokali mieszkalnych w budynkach przy ul. Płk. W. Wilniewczyca 6A i 6B w Lublińcu, których zarządcą jest MTBS sp. z o.o. w Tarnowskich Górach.

Wnioski o zawarcie umowy najmu należy złożyć na piśmie w Urzędzie Miejskim w Lublińcu – w Centrum Obsługi Mieszkańców, ul. Paderewskiego 7a.

Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się w wiadomości zamieszczonej na stronie Urzędu Miejskiego w Lublińcu >TUTAJ<. Można tam pobrać również wniosek o zawarcie umowy najmu

Kto może ubiegać się o zawarcie umowy i jakie są kryteria? Odsyłamy do Zarządzenia Nr 241/2022 Burmistrza Miasta Lubliniec >TUTAJ<.

Dodatkowe informacje (m.in o potrzebnych dokumentach) można znaleźć również w Uchwale nr 528/XLV/2022 Rady Miejskiej w Lublińcu z dnia 13 kwietnia 2022 r. >TUTAJ<.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu