Jarmark Rękodzieła w Lublińcu. Mnóstwo stoisk oraz dobra zabawa [ZDJĘCIA]

Jarmark Rękodzieła w Lublińcu. Dobra zabawa oraz mnóstwo stoisk dla gości [ZDJĘCIA]

5 września 2022, godz. 9:19
L-c.info
Udostępnij: Kopiuj link

Była to kolejna, wyjątkowa edycja Jarmarku Rękodzieła. W niedzielę 4 września skwer przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu wypełniły stragany z wyrobami handmade. Podczas oglądania i kupowania rękodzielniczych towarów, czas gościom umilały występy artystów.

Stoiska z rękodziełem były dostępne przez niemalże całe popołudnie. Można było zakupić poduszki, pluszaki, mydełka, wyroby ceramiczne, obrazy, łapacze snów oraz wiele innych ciekawych towarów. W międzyczasie najmłodsi mogli korzystać z przygotowanych gier, zabaw i warsztatów, m.in. „Aniołkowe magnesy”, „Radosne doniczki” i „Magiczne lampiony”. Każdy znalazł coś dla siebie.

Uwagę przyciągnęły również występy artystów. Jako pierwszy na scenie zameldował się znany lublinieckiej społeczności zespół „Za młodzi na sen”. Śpiewacy umilili przybyłym gościom czas oraz zapewnili dobrą zabawę. Następnie przed publicznością wystąpili Ukraińcy w koncercie „Wielkie serce – dobra wola”. Był to wyraz wdzięczności dla Polaków za pomoc w trakcie tego trudnego czasu za naszą wschodnią granicą.

W trakcie Jarmarku Rękodzieła, w holu Miejskiego Domu Kultury, odbył się także wernisaż wystawy malarstwa Tomasza Lubaszki. Odsyłamy do osobnej fotorelacji >TUTAJ<.

W galerii zamieszczamy zdjęcia z Jarmarku Rękodzieła.

Galeria: Jarmark Rękodzieła 2022 w Lublińcu

Jarmark Rękodzieła 2022 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu Jarmark Rękodzieła 2022 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu Jarmark Rękodzieła 2022 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu Jarmark Rękodzieła 2022 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu Jarmark Rękodzieła 2022 na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu