Chcesz zostać strażakiem ochotnikiem? OSP Lubliniec ogłasza nabór

Chcesz zostać strażakiem ochotnikiem? OSP Lubliniec ogłasza nabór

7 września 2022, godz. 9:36
źródło: Ochotnicza Straż Pożarna w Lublińcu/Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

Ochotnicza Straż Pożarna w Lublińcu zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w ich szeregi. Nabór trwa do 20 września. Dołączyć może każdy, bez względu na wiek. 

Do dnia 20.09.2022 r. wystarczy wysłać maila na podany adres na plakacie, bądź napisać wiadomość na naszej stronie FB, a na pewno się odezwiemy – informuje OSP Lubliniec.

Adres mailowy z plakatu, pod który można się kontaktować to osplubliniec@wp.pl. Link do strony facebook OSP Lubliniec zamieszczamy >TUTAJ<.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby bez względu na wiek do wstąpienia w szeregi zarówno Ochotniczej Straży Pożarnej, jak i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Lublińcu – czytamy na plakacie. 

Chcesz zostać strażakiem i przeżyć wspaniałą przygodę? Interesuje Cię poznawanie nowych doświadczeń oraz rozwój osobisty? Lubisz aktywnie spędzać czas? Chętnie działasz w zespole? Dołącz do nas! – zaprasza OSP Lubliniec.

Pełen plakat w galerii poniżej.

Galeria: Nabór do OSP Lubliniec - plakat

źródło: OSP Lubliniec/Facebook
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu