Sezon „Kreatywni 60+” rozpoczęty. Seniorki tworzą łapacz snów

Sezon „Kreatywni 60+” rozpoczęty. Seniorki tworzą łapacze snów

14 września 2022, godz. 8:13
źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

We wtorek 13 września odbyły się pierwsze w tym sezonie warsztaty z cyklu „Kreatywni 60+”. Tematem spotkania jest „Jesienny łapacz snów”.

„Kreatywni 60+” to cykl warsztatów dla seniorów organizowany przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. W trakcie zajęć uczestnicy zajmują się rękodziełem, tworzą różne ozdoby oraz spędzają miło czas. Zajęcia są bezpłatne, jednak obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Ostatnie spotkanie, które odbyło się 13 września, rozpoczęło nowy sezon warsztatów. - Seniorki wyrabiały glinę i kształtowały ją na potrzeby naszego jesiennego łapacza snów. I choć jesienny klimat zaczyna przejawiać się w sztuce, to na twarzach naszych uczestniczek uśmiechy promienne jak wakacyjne słońce – informuje MDK Lubliniec.

Był to pierwszy etap zajęć, a już wkrótce drugi – szkliwienie. W galerii zdjęciowej zamieszczamy klika zdjęć z efektów pracy seniorek.

Galeria: Kreatywni 60+ "Łapacz snów"

Kreatywni 60+ Kreatywni 60+ Kreatywni 60+ Kreatywni 60+ Kreatywni 60+
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu