Październikowy repertuar Kina Karolinka

Październikowy repertuar Kina Karolinka

27 września 2022, godz. 10:29
źródło: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Kino Karolinka w Lublińcu zaprasza na nowe seanse. W październiku każdy znajdzie coś siebie. Zaplanowano filmy dla dzieci, dla dorosłych oraz coś dla miłośników kina grozy. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem. Szczegółowe daty i godziny seansów można znaleźć w Kinie na naszej stronie.

Guliwer (30 września - 4 października)

Światowej sławy podróżnik i poszukiwacz przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu. Dochodzi jednak do nieporozumienia, bowiem mieszkańcy oczekują, że u ich bram stanie olbrzym wielkości solidnego budynku, który samym swoim wyglądem odstraszy każdego wroga. Nic jednak z tego, bowiem Guliwer jest zwyczajnego wzrostu i niczym się w tym względzie nie różni od pozostałych mieszkańców. Rozczarowany król wtrąca przybysza do lochu. Tymczasem niezwyciężona armada Blefuscu pod komendą jej żądnego podbojów dowódcy przygotowuje kolejną inwazję. Los pokojowej krainy leży teraz w rękach Guliwera, jego dzielnego mysiego kompana i nowo poznanej przyjaciółki. Do pokonania licznej armii wroga potrzebna będzie nie siła, a spryt.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Niewidzialna wojna (30 września - 4 października)

Cała prawda o Patryku Vedze, najbardziej kontrowersyjnym reżyserze.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Świat Bustera (7 - 11 października)

Jedenastoletni Buster uwielbia swoje życie. Jest urodzonym optymistą, który wie, że czasem życie rzuca kłody pod nogi, ale przy odrobinie magii i dużej dawce miłości ostatecznie ze wszystkim można sobie poradzić. Zawsze chętnie pomaga młodszej kulejącej siostrze, rodzicom i swojemu dobremu przyjacielowi, panu Larsenowi, który tak jak Buster jest „mistrzem magii”. Tego lata chłopak ma nadzieję zostać gwiazdą pokazu talentów, ale jednocześnie ma całkiem sporo na głowie…

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Apokawixa (7 - 11 października)

Grupa maturzystów zmęczonych lockdownami postanawia zorganizować imprezę życia nad morzem.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Mia i ja. Film (14 - 18 października)

Wewnątrz magicznej księgi kryje się przejście do innego świata, w którym zwykła dziewczynka może stać się wielką bohaterką.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Johnny (14 - 18 października)

Oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do świata i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego, nie podejrzewa nawet, jak odmieni to jego życie.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Miś Bamse na wulkanie (21 - 25 października)

Bamse i jego przyjaciele dowiadują się, że ich przyjaciel biolog zniknął podczas wyprawy badawczej. To staje się początkiem misji ratunkowej, która prowadzi bohaterów filmu przez szereg niebezpieczeństw. Po drodze napotkają stado głodnych wilków, samolubnych złoczyńców i groźne erupcje wulkanów.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Ania (21 - 25 października)

Wzruszająca opowieść o popularnej aktorce Annie Przybylskiej.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Mój przyjaciel wampir (28 - 29 października)

Wampirek rusza do szkoły, by znaleźć nowych przyjaciół i przy okazji pakuje się w niezłe tarapaty.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Sierota. Narodziny zła (28 - 31 października)

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka podszywa się pod zaginioną dziewczynkę.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Egzorcyzmy dnia siódmego (29 października)

Znany egzorcysta rozpoczyna szkolenie początkującego księdza. Gdy zanurzają się głębiej w piekło na ziemi, granica między dobrem a złem zaciera się i wyłaniają się ich własne demony.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Rodzina Addamsów 2 (30 - 31 października)

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę! Nie będzie to jednak zwykła wycieczka krajoznawcza, gdyż na Addamsów czeka ogrom okropnie obłędnych przygód, które sprawią, że włosy staną dęba na głowie nawet Kuzynowi Coś.

>ZOBACZ ZWIASTUN<

plakat: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu