Policja poszukuje świadków kradzieży na cmentarzu parafialnym w Lublińcu

Policja poszukuje świadków włamań i kradzieży na cmentarzu parafialnym w Lublińcu

29 września 2022, godz. 12:52
źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują świadków dwóch włamań i kradzieży, które miały miejsce we wrześniu br. na terenie cmentarza parafialnego w Lublińcu. W okresie pomiędzy 3-5 września nieznany sprawca bądź sprawcy dokonali kradzieży sprzętu gospodarczego, a 15 września – pieniędzy.

O kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę kradzieży sprzętu gospodarczego oraz włamania i kradzieży pieniędzy z pomieszczeń biurowych na cmentarzu przy ulicy Plebiscytowej w Lublińcu proszone są wszystkie osoby, które są w posiadaniu istotnych informacji mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców tych zdarzeń. Śledczy proszą również o kontakt wszystkie osoby, które w okresie 3-5 września przechodziły w rejonie cmentarza i były świadkami kradzieży, czy też 15 września około godziny 22.30 widziały dwóch mężczyzn przebywających na terenie lub okolicach cmentarza. Informacje można przekazywać osobiście, telefonicznie pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub za pośrednictwem poczty e-mail: komendant@lubliniec.ka.policja.gov.pl.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu