Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Lubiteka otrzymała grant Meet and Code 2022

Lubiteka otrzymała grant Meet and Code 2022

30 września 2022, godz. 7:57
źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Po raz trzeci Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu wspólnie ze Stowarzyszeniem "Złote Lata" i z Panią Iwoną Ślezioną Plawgo otrzymała grant Meet and Code 2022 w wysokości 1896,00 zł (400 euro). Dzieci wraz z rodzicami w Europejskim Tygodniu Kodowania będą zdobywać nowe umiejętności cyfrowe podczas wydarzenia "Zakodowany piknik dla dzieci (4-10 lat) i ich rodziców", który odbędzie się w Lubitece 22 października 2022r. (sobota) w godzinach od 14.00 do 17.00.

Organizatorami inicjatywy Meet and Code są firma SAP4Good, organizacja Haus des Stiftens gGmbH oraz krajowi partnerzy sieci TechSoop Polska i TechSoup Europe. Inicjatywa Meet and Code ma na celu wprowadzenie dzieci i młodzieży w świat technologii oraz programowania. Zorganizowane wydarzenia pokażą młodym ludziom, jak dobrą zabawą może być programowanie oraz jak za pomocą kodowania realizować swoje pomysły. Uczestnicy wydarzeń poznają działanie technologii oraz wpływ IT na ich codzienne życie, a odkrywanie szerokiego wachlarza rozwiązań technologicznych, tematów związanych z cyfryzacją oraz kreatywnego kodowania ma motywować i zachęcać do rozwijania kompetencji cyfrowych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu