Groźna kolizja w gminie Woźniki

Groźna kolizja w gminie Woźniki

6 października 2022, godz. 15:00
źródło fot. i inf.: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W środę 5 października na drodze pomiędzy Babienicą i Kamienicą w gminie Woźniki zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu relacjonuje zdarzenie:     

„5 października krótko przed godz. 14.00 dyżurny lublinieckiej komendy otrzymał informacje o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze z Babienicy do Kamienicy w gminie Woźniki. Skierowani na miejsce funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia skody z oplem. 

Z pierwszych ustaleń wynika, że sprawczynią kolizji jest 23-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego kierująca skodą, która na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechała na przeciwległy pas jezdni i doprowadziła do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Opel kierowanym przez mieszkankę gminy Woźniki. Na szczęście w groźnie wyglądającym zderzeniu nikt nie odniósł obrażeń, a zdarzenie kwalifikowane będzie jako kolizja drogowa. Jak wykazał policyjny alkomat obie kierujące były trzeźwe.”

Policjanci apelują o bezpieczną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu