Już wkrótce Weekend strasznych filmów w Kinie „Karolinka”

Już wkrótce Weekend strasznych filmów w Kinie „Karolinka”

18 października 2022, godz. 12:26
inf. pras. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zapowiada wieczory filmowe z dreszczykiem. Od 28 do 31 października w Miejskim Domu będzie odbywał się „Weekend strasznych filmów w Kinie „Karolinka”.

Ostatni weekend października zapowiada się naprawdę „strasznie”. W Kinie „Karolinka” na ekranie pojawią się wampiry, potwory i wszelkiej maści szaleńcy. To weekend strasznych filmów - święto wszystkich fanów horrorów. Miejski Dom Kultury przygotował propozycje dla dorosłych widzów, jak i dla tych nieco młodszych. 

Animacje „Mój przyjaciel wampir” i „Rodzina Addamsów 2”

„Mój przyjaciel wampir” to opowieść o przyjaźni chłopca i młodego wampira, którego kłopoty to prawdziwa specjalność. I choć ich relacja zostaje poddana próbie, obaj wychodzą z niej zwycięsko. Druga animacja kontynuuje przygody sympatycznej, choć nieco mrocznej rodziny Addamsów. Tym razem Addamsowie wybierają się na wakacje. Jak zwykle czeka na nich mnóstwo śmiesznych zdarzeń. Okraszone dużą dawką humoru animacje stanowią idealną propozycję dla całej rodziny. 

  • Mój przyjaciel wampir / 28-29 października, godz. 17.00
  • Rodzina Addamsów 2 / 30-31 października, godz. 17.00

Horrory „Sierota. Narodziny zła” i „Egzorcyzmy dnia siódmego”

Koneserzy horrorów z pewnością docenią prequel „Sieroty” z 2009 roku w reżyserii Jaume Colleta-Serry. Mrożąca krew w żyłach historia dziewczynki - morderczyni ożyła na nowo w filmie Williama B.  Bella „Sierota. Narodziny zła”. Wyrafinowane zbrodnie i dużo strachu - tego widzowie mogą się spodziewać podczas seansu.  

Nowemu horrorowi nie ustępuje zeszłoroczna premiera: „Egzorcyzmy dnia siódmego”. Mroczny nastrój i tajemnice sięgające czasów pielgrzymki Jana Pawła II do USA w 1995 roku. Desperacka walka o duszę, która przeistacza się bój o przetrwanie.  To wszystko może wywołać ciarki na plecach.

  • Sierota. Narodziny zła / 28-31 października, godz. 19.00
  • Egzorcyzmy dnia siódmego / 29 października, godz. 21.30

Miejski Dom Kultury przygotował również dla widzów niespodziankę. Każdy kto zakupi bilet na seans 29 października, będzie mógł wziąć udział w dyniowych warsztatach w Galerii pod Glinianym Aniołem, w godz. 18.30-19.30. Bilety dostępne na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00

W zakładce Kino na naszej stronie można zapoznać się także z innymi październikowymi filmami w Kinie „Karolinka”.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu