Sprawdź bezpłatnie światła w swoim pojeździe

Sprawdź bezpłatnie światła w swoim pojeździe

20 października 2022, godz. 10:30
Lubliniec.info, KPP Lubliniec, BRD KGP/ zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu, Biuro Ruchu Drogowego KGP wraz z Instytutem Transportu Samochodowego oraz innymi partnerami, organizuje w dniach od 20 października do 15 grudnia siódmą edycję kampanii „Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo”. W ramach akcji, m.in. w powiecie lublinieckim, będzie można bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach.

Celem działań jest zwrócenie uwagi uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, które niewątpliwie ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo na drodze – pisze KPP Lubliniec. 

Udział w projekcie zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego oraz stacje zrzeszone w Polskiej Izbie Stacji Kontroli Pojazdów. Sprawdzanie świateł na stacjach, które przystąpiły do akcji, będzie wykonywane w dniach: 

  • 22 października
  • 5 listopada
  • 19 listopada
  • 3 grudnia

Bezpłatnego sprawdzenia świateł na terenie powiatu lublinieckiego będzie można dokonać na stacjach wymienionych poniżej:

  • Stacja Kontroli Pojazdów - Kochanowice, ul. Wolności 2
  • Stacja Kontroli Pojazdów - Wierzbie, ul. Główna 35
  • Stacja Kontroli Pojazdów - Ciasna, ul. Zjednoczenia 9c

W akcji bierze udział ok. 1300 stacji diagnostycznych w całej Polsce. Ich pełen wykaz można znaleźć pod linkiem >TUTAJ<.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu