Kabaret Młodych Panów ponownie wystąpi w Lublińcu

Kabaret Młodych Panów ponownie wystąpi w Lublińcu. Ruszyła sprzedaż biletów

26 października 2022, godz. 14:39
inf. pras. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Nowy, zwariowany, pełen śląskiego poczucia humoru program Kabaretu Młodych Panów 2 lutego o godz. 17.30 zagości na scenie Miejskiego Domu Kultury. „Co się stało?” to wybuchowa mieszanka, obnażająca nasze przywary i zachęcająca do wzajemnej otwartości. 

Nowy program stanowi sceniczną i ironiczną odpowiedź na pytanie: „Co się  stało?”.  Inspiracją do jego stworzenia była obserwacja naszych codziennych rozmów. Na tytułowe pytanie odpowiadamy najczęściej „nic”. Czasami zdarza nam się rozwinąć odpowiedź i dodać: „nic, dlaczego pytasz?”. 

„Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!” – zachęcają artyści i podkreślają, że kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć na pytanie zgodnie z prawdą. Jeśli ktoś zadaje nam pytanie: „Co się stało?”, to znaczy, że widzi nasz problem i pragnie nam pomóc. 

Radosny, pełen optymizmu i śląskiego poczucia humoru program „Co się stało?” swoją premierę będzie miał 8 grudnia 2021 roku w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie. W Miejskim Domu Kultury w Lublińcu będziemy mogli zobaczyć go 2 lutego 2023 roku o godz. 17.30. Bilety dostępne są na stronie www.bilety.mdk.lubliniec.pl i w kasie MDK od godz. 15.00. Cena biletu wynosi 90 zł.

Kabaret Młodych Panów tworzą: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk i Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk. Wywodzą się z Rybnika i tam również w 2004 roku podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej „RYJEK” miała miejsce premiera ich pierwszego programu: „My naprawdę chcemy pracować”. Od tego czasu występują w całym kraju, serwując publiczności solidną dawkę humoru. Ich społeczno-obyczajowe skecze, przepełnione gwarą śląską i ironią zdobyły uznanie nie tylko fanów, ale także krytyków. Są laureatami licznych konkursów i festiwali kabaretowych, w tym prestiżowych: „RYJEK” i „PAKA”.

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu