Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

KRUS zaprasza rolników do udziału w konkursie

KRUS zaprasza rolników do udziału w konkursie

3 listopada 2022, godz. 8:33
Lubliniec.info, KRUS w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje ogólnopolski konkurs z zakresu bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie domowym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”. Zadaniem konkursowym jest rozwiązanie testu online. Uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, otrzymają nagrody rzeczowe o wartości ok. 600 zł brutto, tj. myjki ciśnieniowe.

Uczestnikiem Konkursu może być osoba pełnoletnia, podlegająca w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników. Udział w Konkursie wymaga zarejestrowania się na stronie bezpieczenstwo.krus.gov.pl i wypełnienia formularza poprzez podanie niezbędnych danych. Na stronie można znaleźć również regulamin. Po zarejestrowaniu uczestnik otrzyma na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość zawierającą link do aktywacji konta oraz informacje na temat testu.

Zadaniem jest rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań. Zarejestrowana na stronie konkursu osoba może wypełnić go tylko raz. Nagrodzonych zostanie 100 laureatów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w najkrótszym czasie.

Konkurs trwa do 25 listopada. Wyłonieni laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości ok. 600 zł brutto - myjki ciśnieniowe.

Strona, na której odbywa się konkurs
Regulamin
RODO

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu