Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną - Gmina Woźniki

Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną - Gmina Woźniki

4 listopada 2022, godz. 8:49
źródło: UG Woźniki
Udostępnij: Kopiuj link

Co prawda do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale konkursy o tematyce bożonarodzeniowej już trwają. Gmina Woźniki ogłasza konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną.

Do udziału zaprasza się uczniów klas od I do VIII szkół podstawowych z terenu gminy Woźniki. Prace muszą być wykonane w formacie A4, dowolną trwałą techniką plastyczną w formie płaskiej (rysunkowej, malarskiej, papierowego - płaskiego kolażu), umożliwiającej przygotowanie projektu poligraficznego i druk. Na każdej kartce wymagany jest element akcentujący związek z gminą Woźniki.

Prace można składać do 18 listopada w referacie Komunikacji Społecznej i Promocji, ul. Koziegłowska 2, 42-289 Woźniki (w godzinach pracy referatu). Laureaci zostaną wyłonieni pod koniec listopada. Nagrodą za zwycięstwo w konkursie jest bon zakupowy o wartości 100 złotych (słownie: sto złotych), a dla prac wyróżnionych - bony o wartości 50 zł (słownie pięćdziesiąt złotych).

Najładniejszą kartkę wydrukujemy i wyślemy - do organizacji, samorządów oraz firm w kraju i za granicą - wraz ze świątecznymi życzeniami od Burmistrza Woźnik i Przewodniczącej Rady Miejskiej w Woźnikach.

Szczegóły, karta zgłoszeniowa oraz regulamin >TUTAJ<

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu