Świąteczna zbiórka żywności w Lublińcu

Świąteczna zbiórka żywności w Lublińcu. Dary zostaną przekazane potrzebującym mieszkańcom

16 listopada 2022, godz. 8:08
inf. pras. MOPS Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie i zaangażowanie w Świąteczną Zbiórkę Żywności organizowaną z Federacją Polskich Banków Żywności.

Zbiórka będzie realizowana w dniach 25-26 listopada 2022r. w następujących sklepach handlowych: „Biedronka” przy ul. Oleskiej w Galerii Jedenastka, „Biedronka” przy ul. Powstańców Śląskich, „Biedronka” przy ul. Pawła Stalmacha, Kaufland, Lidl. W wymienionych sklepach, do oznaczonych koszy, przy których będą znajdować się wolontariusze będzie można przekazywać produkty, takie jak: konserwy rybne i mięsne, kawa, herbata, olej, mleko, cukier, słodycze.

Ofiarowana żywność, jako przedświąteczne wsparcie w formie paczek, zostanie przekazana najbardziej potrzebującym mieszkańcom miasta. 

Sprawmy razem, by każdy mieszkaniec naszego miasta mógł bożonarodzeniowy czas przeżyć z godnością i usiąść do świątecznego stołu zastawionego wigilijnymi potrawami – pisze MOPS Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu