Konkurs „Wolontariusz Roku Miasta Lublińca 2022”. Zgłoś kandydata!

Konkurs „Wolontariusz Roku Miasta Lublińca 2022”. Zgłoś kandydata!

21 listopada 2022, godz. 9:48
źródło: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Ruszył organizowany przez Urząd Miejski w Lublińcu konkurs „Wolontariusz Roku Miasta Lublińca 2022”. Znacie kogoś, kto niesie bezinteresowną pomoc? Taką osobę można zgłosić jako kandydata do nagrody.

Nominować można indywidualnego wolontariusza za dotychczasowa działalność wolontariacką, mieszkańca Lublińca, który wspiera i angażuje się w działania na terenie Miasta Lublińca na rzecz drugiego człowieka. Kandydatów mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje, jednostki organizacyjne jst, firmy, a także inne osoby prawne i fizyczne, którym znane są dokonania nominowanego wolontariusza.

Oceniane będzie m.in.:

  • zaangażowanie i oddziaływanie wolontariusza, 
  • zakres podejmowanych działań,
  • charakterystyka wolontariusza. 

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 5 grudnia 2022 r. do godz. 17.00 w Centrum Obsługi Mieszkańców, ul. Paderewskiego 7a lub na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego, ul. Paderewskiego 5, 42-700 Lubliniec, bądź też przesłać skan dokumentów na adres: biuro@lubliniec.pl.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne >TUTAJ<.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu