Mikołaj ponownie zawita do Lublińca! Już niebawem Jarmark Bożonarodzeniowy

Mikołaj ponownie zawita do Lublińca! Już niebawem Jarmark Bożonarodzeniowy

22 listopada 2022, godz. 8:36
inf. pras. MDK Lubliniec/ zdj. główne D. Dmitriew, nadesłane: MDK
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury zaprasza 4 grudnia na Jarmark Bożonarodzeniowy. Wydarzenie zostanie zorganizowane na lublinieckim rynku. Stoiska pełne świątecznych prezentów, występy artystyczne, rozstrzygnięcie konkursu, spotkanie z Mikołajem... co jeszcze nas czeka?

Święta coraz bliżej. Powoli zaczynamy myśleć o prezentach pod choinkę. Dlatego warto zarezerwować sobie datę 4 grudnia i przyjść o godz. 14.00 na lubliniecki rynek. Na Jarmarku Bożonarodzeniowym czekać będą wystawcy z oryginalnymi wyrobami rękodzielniczymi oraz cukierniczymi. Będzie można zaopatrzyć się w ozdoby świąteczne i artykuły dekoracyjne, a także rozgrzać się ciepłą herbatą.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021/ zdj. M. Zawadka, nadesłane: MDK Lubliniec

Jarmark to także czas warsztatów, zabawy, wspólnego śpiewania oraz powitania Mikołaja, który z pewnością już wyruszył do Lublińca i wiezie ze sobą słodką niespodziankę. Jego powitanie nastąpi ok. godz. 16.30.

Natomiast instruktorzy sekcji wokalnych MDK wraz z młodymi artystami szykują dla wszystkich prawdziwą muzyczną ucztę. Sprawią, że klimat świąt udzieli się wszystkim. Podczas wydarzenia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na świąteczną kartkę bożonarodzeniową oraz wręczenie nagród autorom najpiękniejszych kartek.

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021/ zdj. M. Zawadka, nadesłane: MDK Lubliniec

Pogotowie Mikołajkowe już niebawem

Spotkanie z Mikołajem to marzenie wielu dzieci, a 5 grudnia każdy rodzic może je zrealizować. Tego dnia w przytulnym wnętrzu Galerii pod Glinianym Aniołem działać będzie znane i lubiane Pogotowie Mikołajkowe.

Zapisy ruszają w piątek 25 listopada od godz. 15.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem – osobiście lub telefonicznie pod numerem: 34 351 06 88.

plakat: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu