Spotkanie z Mikołajem! W Galerii pod Glinianym Aniołem działało Pogotowie Mikołajkowe

Spotkanie z Mikołajem! W Galerii pod Glinianym Aniołem działało Pogotowie Mikołajkowe

6 grudnia 2022, godz. 7:51
Lubliniec.info, inf. pras. MDK Lubliniec/ zdj. D.Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W poniedziałek 5 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem działało Pogotowie Mikołajkowe, które od kilku lat wywołuje uśmiech na twarzach lublinieckich dzieci. Oprócz rozdawania prezentów była to okazja do rozmów, przybicia piątki ze Świętym Mikołajem i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii.

Pogotowie Mikołajkowe polega na zapisywaniu przez rodziców swoich dzieci na spotkanie z Mikołajem, który następnie wręcza najmłodszym przygotowane i przekazane wcześniej prezenty. Takie spotkanie z pewnością zapada w pamięci i jest wyjątkowym sposobem na obdarowanie swojej pociechy prezentem. 

Dla dzieci jest to niezwykłe przeżycie. Mikołaj zwraca się do nich po imieniu, częstuje cukierkami i daje im cenne wskazówki. Można usiąść mu na kolanach i zadać pytanie. Takie chwile pozostają z nami na zawsze - pisze MDK Lubliniec. 

Mikołaj stawił się punktualnie w Galerii pod Glinianym Aniołem i oczekiwał pierwszych gości. Dla każdego miał zarezerwowany czas i upominek. Niektóre dzieci były początkowo nieśmiałe. Inne wpatrywały się w Mikołaja jak zaczarowane. Były też takie, które z odwagą przybijały z nim piątkę i siadały na kolanach. Niektóre przygotowały dla Mikołaja laurkę, a nawet piosenkę. Nie zabrakło także dzieci z Ukrainy. Do wspólnego zdjęcia Mikołaj zapraszał również rodziców, którzy dumni i wzruszeni obserwowali radość swoich pociech. 

Galeria: Pogotowie Mikołajkowe

Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem/ zdj. D.Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem/ zdj. D.Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem/ zdj. D.Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem/ zdj. D.Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec Pogotowie Mikołajkowe w Galerii pod Glinianym Aniołem/ zdj. D.Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu