Reklama Lubliniec Info
Koncert świąteczny Veronika & the Hjub w Lubistro

Koncert świąteczny w Lubistro: Veronika & the Hjub

7 grudnia 2022, godz. 10:35
inf. pras. Lubisfera
Udostępnij: Kopiuj link

Zapraszamy w czwartek 29 grudnia o godz. 20:00 na koncert krakowskiego zespołu Veronika & the Hjub w restauracji Lubistro. Artyści wykonają świąteczne hity przeplatane balladami rockowymi i piosenkami z gatunku pop, soul oraz jazz. 

Zespół Veronika & The Hjub, który powstał w 2016 roku w Krakowie, tworzą Weronika Kozłowska oraz Hubert "the Hjub" Charków. 

Weronika Kozłowska - artystka, wokalistka, muzyk, absolwentka Szkoły Muzycznej I I II st. w Krakowie w klasie skrzypiec mgr. Pawła Stawarskiego. Laureatka wielu konkursów i festiwali (m.in. Talenty Małopolski, Festiwal Piosenki Angielskiej w Brzegu, Wygraj Sukces). Uczestniczka programów Idol, The Voice of Poland.
Szkoli się pod okiem wokalistów takich jak: Wojciech Myrczek, Małgorzata Zuber, Karolina Leszko, Marcin Wawrzynowicz. Niski wzrost to jej cecha charakterystyczna, dlatego wielu zastanawia się, skąd w takim ciele aż 3-oktawowy głos!

Hubert "the Hjub" Charków - artysta, gitarzysta, aranżer, multiinstrumentalista. Na scenie charakteryzuje się niebywałą charyzmą. Miłośnik ambientu oraz przestrzennych brzmień gitarowych. Półfinalista programu Must Be The Music Tylko Muzyka. Współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Karolina Leszko, Azzja, Krzysztof Płonka, Ada Nasiadka, Weronika Kozłowska, Kuba Zaborski, Kuba Jaźwiecki, Julia Mii. Instruktor i realizator w projekcie "Just Cover It".

Zapraszamy do Lubistro - nowoczesnej restauracji z włoską nutą. Lubistro stanowi część Lubisfery Rozrywkowego Parku Sportowego - miejsca rekreacji, świata zabawy i sportu dla całej rodziny, na który składają się strefa fitness&dance, korty tenisowe i stoły do ping-ponga, sale do squasha, trampoliny i dmuchańce dla dzieci, a także salon gier. W ofercie Lubisfery znajdują się treningi personalne, warsztaty dla dzieci i dorosłych, zajęcia dla grup zorganizowanych, koncerty oraz eventy.

Koncert świąteczny Veronika & the Hjub
Termin: czwartek, 29 grudnia, godz. 20:00
Miejsce: Lubistro (restauracja w Lubisferze), ul. M. Skłodowskiej-Curie 18, 42-700 Lubliniec
wstęp wolny
Rezerwacja stolików: tel. 502 909 711

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu