Rekolekcje z „Władcą Pierścieni” w Kokotku

Rekolekcje z „Władcą Pierścieni” w Kokotku

11 grudnia 2022, godz. 13:15
Lubliniec.info, inf. pras. NINIWA/ graf. NINIWA
Udostępnij: Kopiuj link

Ciekawa opcja dla fanów twórczości J.R.R Tolkiena. W lublinieckim Kokotku odbywać się będą rekolekcje o tematyce „Władcy Pierścieni”. Do udziału zaprasza NINIWA.

Głodnym duchowych treści w niecodziennym wydaniu duszpasterze z NINIWY proponują rekolekcje z „Władcą Pierścieni”. W trzeci weekend 2023 roku (20–22 stycznia) w Kokotku będzie słychać brzęk mieczy, odgłosy walki w Helmowym Jarze i naradę Drzewców. Będą hobbici, lembasy, orki, cała Drużyna i pierścień władzy. „You Shall Not Pass. Zło nie przejdzie” to wyjątkowe rekolekcje o walce dobra ze złem i Opatrzności w Śródziemiu na podstawie twórczości J.R.R. Tolkiena – zapowiada NINIWA.

Te rekolekcje prowadzą uczestników przez świat Śródziemia i są przeznaczone dla tych, którzy „Władcę Pierścieni” znają choćby tylko z filmów. Odkodowane w chrześcijańskim ujęciu motywy łaski, walki dobra ze złem, misji i przyjaźni prowadzą do analogicznych obrazów w Ewangelii. Będzie zarówno czas poznawania Drużyny Pierścienia, jak i medytacji nad słowem Bożym. Będzie też przestrzeń integracji i wymiany informacji o świecie profesora Tolkiena – zapowiada o. Dominik Ochlak.

Jednocześnie NINIWA zaprasza na rekolekcje „Alfa i Omega” (28–31 grudnia), które poprowadzi o. Tomasz Maniura znany m.in. z organizacji Festiwalu Życia i wypraw rowerowych. Planuje się również zabawę sylwestrową. Więcej informacji o powyższych wydarzeniach można znaleźć na stronie festiwalzycia.pl oraz niniwa.pl. 

Komentarze

M
Mm88 14 grudnia 2022, godz. 9:13
Zgłoś
LOTR

I to rozumiem! :D Ciekawy czy będzie coś o Rings of Power G przez PrimeVideo w https://google.pl

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu