Zaśpiewali dla lublinieckiego Koła PZN

Zaśpiewali dla lublinieckiego Koła PZN

20 grudnia 2022, godz. 7:40
inf. pras. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Kolejny, fenomenalny występ młodzieży z MDK. 14 grudnia artyści Studia Wokalnego zaśpiewali dla członków Koła Polskiego Związku Niewidomych w Lublińcu.

Wokaliści Miejskiego Domu Kultury uwielbiają się dzielić swoim talentem z innymi. Występują nie tylko podczas koncertów, ale również podczas różnego rodzaju uroczystości. W środę 14 grudnia uświetnili spotkanie wigilijne Koła Polskiego Związku Niewidomych w Lublińcu, w którym wziął również udział Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura.

Wśród wykonanych utworów znalazły się piosenki świąteczne, pastorałki, a także tradycyjne polskie kolędy, które wzbudziły największy zachwyt gości. Publiczność nie tylko siedziała zasłuchana, ale również śpiewała z artystami kolędy „Gdy się Chrystus rodzi” i „Cicha noc”. W muzyczną podróż zabrały wszystkich artystki Studia Wokalnego MDK: Julia Kalbarczyk, Oliwia Koloch, Zofia Koloch, Oliwia Kurzacz i Aleksandra Mucha. Nad programem artystycznym czuwała instruktorka Katarzyna Suchara.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu