Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec z noworocznym koncertem gwiazdy!

Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec z noworocznym koncertem gwiazdy!

29 grudnia 2022, godz. 7:34
inf. pras. MDK Lubliniec/ zdj. D. Dmitriew, nadesłane: MDK
Udostępnij: Kopiuj link

Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec słynie z niebanalnych koncertów. Słyszeliśmy już ją  w koncertach z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Whitney Houston, czy Bee Gees. Tym razem na scenie Miejskiego Domu Kultury zabrzmią utwory Celine Dion.

Céline Dion to wszystkim znana kanadyjska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Jedna z czołowych przedstawicielek nurtu adult contemporary – gatunku muzycznego, której grupą docelową formatu są głównie kobiety i mężczyźni w wieku 30–54 lat. Po ponad 35 latach występów i nagrań Celine Dion stała się legendą muzyki popularnej, jednym z najpotężniejszych i najbardziej poruszających głosów, jakie kiedykolwiek słyszano. Szczera kobieta, która śpiewa od serca. To takie proste i prawdziwe – tak proste i prawdziwe jak Celine. Jak mówi o sobie „Kobieta przeznaczenia, podążająca swoją drogą”.

Lubliniecka orkiestra pod kierownictwem Bartłomieja Pięty tym razem do udziału w koncercie zaprosiła Dorotę Osińską – wokalistkę, aktorkę, kompozytorkę. Występowała na scenach muzycznych i teatralnych w Polsce, a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji. Ma na koncie setki zagranych koncertów i spektakli, liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne, współpracę z największymi osobowościami ze świata kultury w Polsce (Korcz, Satanowski, Konieczny, Szczepkowska) i na świecie (Jose Carreras Ricki  Allison).

Na Koncert Noworoczny zapraszamy do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w sobotę 14 stycznia 2023 roku o godz. 15:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MDK od 2 stycznia od godz. 15:00.

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu