Rynek Miejski w Lublińcu

Zgłoś uwagi do projektu Strategii Rozwoju Miasta Lubliniec. Ruszyły konsultacje społeczne

12 stycznia 2023, godz. 9:59
Lubliniec.info, źródło: Urząd Miejski w Lublińcu / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Burmistrz Miasta Lubliniec ogłasza konsultacje społeczne, których przedmiotem jest projekt „Strategii Rozwoju Miasta Lubliniec na lata 2023-2030 z perspektywą do 2035 r.”. Urząd Miejski prosi o zapoznanie się z projektowanym dokumentem oraz zgłoszenie uwag i opinii, które powinny być uwzględnione w Strategii.

„Strategia Rozwoju Miasta Lubliniec na lata 2023-2030 z perspektywą do 2035r.” to dokument strategiczny, w którym wskazane są kierunki rozwoju społecznego, gospodarczego i przestrzennego Miasta na najbliższe 13 lat. Jest on dostępny na stronie Urzędu Miejskiego w Lublińcu, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Lublińcu przy ul. Paderewskiego 7a w poniedziałki w godz. 7:00-17:00, od wtorku do czwartku w godz. 7:00-15:00 i w piątki w godz. 7:00-13:00. 

https://lubliniec.eu/aktualnosc/konsultacje-spoleczne-projektu-strategii-rozwoju-miasta-lubliniec-na-lata-2023-2030-z 

Pod wskazanym linkiem dostępny jest również formularz, za pomocą którego można zgłaszać uwagi do dokumentu. Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: strategia2@lubliniec.pl lub złożyć w Centrum Obsługi Mieszkańców. Uwagi i opinie zgłaszane po terminie, czyli z datą wpływu po dniu 14.02.2023 r., nie będą rozpatrywane.

W terminie do 30 dni po zakończeniu konsultacji zostanie sporządzone sprawozdanie z ich przebiegu i wyników, zawierające w szczególności ustosunkowanie się do zgłoszonych uwag, które następnie zostanie opublikowane na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

źródło: Urząd Miejski w Lublińcu

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu