Polonez powraca na lubliniecki rynek. ZSOT zaprasza

Polonez powraca na lubliniecki rynek. ZSOT zaprasza

16 stycznia 2023, godz. 12:24
Lubliniec.info, źródło: ZSOT w Lublińcu / zdj. arch. Lubliniec.info (IX Kazikowy Polonez na rynku)
Udostępnij: Kopiuj link

Zespół Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych zaprasza do wspólnego tańczenia poloneza na lublinieckim rynku. Będzie to już X edycja inicjatywy, która zawsze gromadziła wokół siebie wielu uczestników.

Styczeń czy luty to nie tylko miesiące, które kojarzą się z dużą ilością śniegu i mrozu. Dla nas - uczniów klas maturalnych - to przede wszystkim czas intensywnej zabawy, który uruchamia zegar, bezlitośnie odmierzający miesiące, dni, godziny... przybliżające nas do naszego najważniejszego egzaminu w życiu. Każdy z nas z niecierpliwością czeka na bal studniówkowy, który jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w życiu, a niektórzy mają go już za sobą. Z myślą o naszych kolegach i koleżankach wychodzimy z inicjatywą, by ów magiczny, studniówkowy klimat przenieść do otwartej przestrzeni – na Rynek Miejski w Lublińcu – pisze ZSOT.

W inicjatywie od lat uczestniczy wiele osób, w tym m.in.: uczniowie szkół, przedstawiciele władz miasta, tancerze Zespołu „Śląsk”, osoby, które specjalnie przychodziły z tej okazji na rynek oraz przypadkowi przechodnie. Dodatkowo tegoroczna edycja zapowiada się wyjątkowo, ponieważ polonez na rynku odbędzie się po raz dziesiąty oraz pierwszy raz po dwóch latach pandemicznej przerwy.

Wspólne tańczenie poloneza odbędzie się 10 lutego na lublinieckim rynku o godz. 14.00TWÓRZMY WSPÓLNIE HISTORIĘ NASZEGO MIASTA!!! - „poloneza czas zacząć” – zaprasza ZSOT.

Jak było ostatnim razem? Zamieszczamy link do naszej galerii zdjęciowej z IX Kazikowego Poloneza na rynku: https://lubliniec.info/artykul/12839/ix-kazikowy-polonez-na-rynku-foto.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu