ROD „Sielanka” realizuje prace związane z otrzymanym dofinansowaniem

ROD „Sielanka” realizuje prace związane z otrzymanym dofinansowaniem

19 stycznia 2023, godz. 8:21
Lubliniec.info, ROD „Sielanka”/ zdj. głów. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W listopadzie 2022 r. informowaliśmy o otrzymaniu przez Rodzinny Ogród Działkowy „Sielanka” dofinansowania z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w wysokości 100 tys. zł (więcej >Tutaj<). Trwają prace związane z tą inwestycją.

Działania są prowadzone w ramach programu finansowanego z unijnych środków: „Rozwój zielonej infrastruktury poprzez wsparcie ogrodów działkowych”. O aktualnych postępach projektu czytamy w wiadomości prasowej przesłanej na naszą redakcyjną skrzynkę przez ROD „Sielanka”. Szczegóły poniżej.

„W ramach zadania zrealizowano m.in. zakup kompostowników, wykonano prace związane z geodezyjnym pomiarem zagospodarowania ROD i infrastruktury dla użytku wspólnego. Obecnie trwają prace przy montażu placu zabaw dla dzieci, jak również urządzeń siłowni plenerowej oraz toalet. 

Kolejny etap prac będzie związany z zakupem hoteli dla owadów, karmników i budek lęgowych, tworzeniem i odnawianiem zieleni, zazielenianiem roślinami miododajnymi oraz utworzeniem łąki kwietnej, jak również tworzeniem miejsc schronienia i zimowania dla jeży.” 

W galerii poniżej zamieszczamy zdjęcia przedstawiające prowadzone prace.

Galeria: Prace prowadzone w ramach otrzymanego przez ROD „Sielanka” dofinansowania

zdj. nadesłane: ROD „Sielanka” zdj. nadesłane: ROD „Sielanka” zdj. nadesłane: ROD „Sielanka”
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu