To będzie rok wielkich koncertów. Stadion Śląski zaprasza

To będzie rok wielkich koncertów. Stadion Śląski zaprasza

21 stycznia 2023, godz. 12:18
inf. pras. Stadion Śląski/ zdj. Stadion Śląski
Udostępnij: Kopiuj link

Pop, muzyka operowa, metal, poezja śpiewana, hip-hop… – w tym sezonie każdy fan muzyki znajdzie na Stadionie Śląskim coś dla siebie. Czeka nas niezwykły muzyczny czas.

Już w te wakacje Kocioł Czarownic odwiedzą dwie wielkie gwiazdy światowego formatu. Pod koniec lipca w Chorzowie wystąpi Rammstein. Ta legendarna metalowa grupa z Niemiec wraca z trasą stadionową już po raz trzeci, a ich koncerty to ogromne show z wykorzystaniem wyjątkowych inscenizacji, fajerwerków, a nawet ognia!

Fani bardziej spokojnych brzmień będą mogli z kolei w sierpniu posłuchać prawdziwej ikony muzyki, czyli Andrei Bocellego, który zachwyca i jednoczy słuchaczy różnorodnych brzmień oraz gatunków muzycznych. Ten wielki włoski tenor jest znany właściwie na całym świecie, a jego koncert, łączący ze sobą muzykę operową oraz rozrywkową, z pewnością dostarczy wielu wzruszeń i fantastycznych emocji. 

Na Stadionie Śląskim w tym roku nie zabraknie również polskich artystów. W połowie sierpnia na „Ucztę nad Ucztami” zaprosi nas sanah, która jako pierwsza polska artystka wystąpi na koncertach stadionowych. Jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek ostatnich lat, wykonująca różnego rodzaju muzykę popularną oraz poezję śpiewaną, zrealizuje tym samym swoje ogromne marzenie i bez wątpienia zapewni fanom wyśmienitą muzyczną ucztę. 

Z kolei we wrześniu w Chorzowie zagości JIMEK wraz z orkiestrą i gośćmi specjalnymi. Na scenie wystąpi w sumie ponad 20 artystów będących zarówno legendami polskiego rapu, jak i ich nowymi idolami, w tym m.in. Fisz, Kaliber 44, Molesta, Szczyl czy Zdechły Osa. Wspólnie stworzą widowisko pod hasłem „HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU | Rozdział II”, a fani rapu będą mieli niezwykłą okazję posłuchać podczas jednego wydarzenia nieśmiertelnych klasyków oraz najnowszych hitów z bogatym instrumentarium.

Artystów, którzy wystąpią w tym sezonie na Stadionie Śląskim nie trzeba nikomu przedstawiać – to wielkie gwiazdy światowej i polskiej sceny muzycznej. Ogromnie się cieszymy, że będziemy mogli ich wszystkich gościć w legendarnym Kotle Czarownic i jestem przekonany, że każdy z tych koncertów będzie dla widzów niezapomnianym przeżyciem – mówi prezes Stadionu Śląskiego Jan Widera.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach oraz biletach dostępne są na stronie Stadionu Śląskiego:

  • Rammstein – 30 i 31 lipca 2023 r. – https://stadionslaski.pl/wydarzenie/rammstein-european-stadium-tour,
  • Andrea Bocelli – 26 sierpnia 2023 r. – https://stadionslaski.pl/wydarzenie/andrea-bocelli-na-stadionie-slaskim,
  • sanah – 15 sierpnia 2023 r. – https://stadionslaski.pl/wydarzenie/uczta-nad-ucztami-koncert-sanah, 
  • JIMEK & GOŚCIE: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU | Rozdział II – 16 września 2023 r. – https://stadionslaski.pl/wydarzenie/jimekgoscie-historia-polskiego-hip-hopu-na-stadionie-slaskim. 
     

Komentarze

Z
Zenek 23 stycznia 2023, godz. 18:34
Zgłoś

Rammsztajn najlepsza kapela EVER! BANG BANG!

Z
Zenek 23 stycznia 2023, godz. 18:28
Zgłoś

Ino Rammsztajn.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu