Dni Talentów w Podokręgach. Nabór do edycji wiosennej 2022/23 Śląskiej Akademii Piłkarskiej

Dni Talentów w Podokręgach. Nabór do edycji wiosennej 2022/23 Śląskiej Akademii Piłkarskiej

25 stycznia 2023, godz. 12:21
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprasza do udziału w Dniach Talentów. Jest to dobra okazja dla najmłodszych do rozpoczęcia piłkarskiej przygody. Zajęcia odbędą się m.in. w Podokręgu Lubliniec.

Dni Talentów rozpoczęły się w tym sezonie we wrześniu 2022 roku. Po zimowej przerwie wracamy do zajęć, które są jednocześnie naborem do edycji wiosennej 2022/23 Śląskiej Akademii Piłkarskiej – ŚLAP – informuje na swojej stronie Śląśki Związek Piłki Nożnej.

Na Dni Talentów w Podokręgach zapraszani są wszyscy chętni – chłopcy i dziewczynki z rocznika 2012 oraz młodsi wraz z opiekunem. Później wyróżnieni zawodnicy mogą uczestniczyć w zajęciach Śląskiej Akademii Piłkarskiej – ŚLAP. Są to bezpłatne zajęcia prowadzone w 12 Podokręgach ŚlZPN. Szczegółowe informacje o programie i harmonogramie >Tutaj<.

Dni Talentów w Podokręgu Lubliniec (wiosna 2023) odbędą się na Stadionie w Pawonkowie przy ul. Zawadzkiego 66 w dniu 28.02.2023 o godz. 17.00.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu