Dni Otwarte Sekcji MDK Lubliniec. Przyjdź i zobacz przebiegają zajęcia „od kuchni”

Dni Otwarte Sekcji MDK Lubliniec. Przyjdź i zobacz jak przebiegają zajęcia „od kuchni”

21 lutego 2023, godz. 9:45
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Zapraszamy serdecznie na Dni Otwarte Sekcji Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu. Przez tydzień od 27 lutego do 4 marca będzie możliwość obejrzenia jak odbywają się zajęcia. Jest to także świetna okazja do tego, aby osoby, które chcą wstąpić do sekcji MDK przekonały się jak przebiegają one w praktyce. 

Miejski Dom Kultury to miejsce, w którym działalność i edukacja artystyczna jest ważną misją. Takie kształcenie nie zawsze jest łatwe, wymaga dużo pracy i zaangażowania. Efekty cieszą jednak nie tylko uczestników, ale także instruktorów oraz cały MDK. Sukcesy w konkursach oraz osiągnięcia są potwierdzeniem, że zajęcia są owocne i dają szansę na profesjonalny rozwój talentu. Oferta sekcji Miejskiego Domu Kultury jest bogata, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapisy na zajęcia odbywają się we wrześniu. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poobserwować, co dzieje się w naszym MDKu, jak spędzany jest tutaj czas i jak wiele radości daje bycie członkiem sekcji. Dni Otwarte Sekcji to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego rodzice uczestników na pewno z chęcią zobaczą, jak ich pociechy rozwijają swoje talenty. Będzie to również szansa poznania instruktora i jego pracy dla wszystkich tych, którzy planują zapisać się na zajęcia od września. Zatem zapraszamy nie tylko rodziców, których dzieci są już uczestnikami sekcji, ale także tych, którzy razem z pociechą chcą obserwować przebieg zajęć „od kuchni”. Na niektórych zajęciach będzie można także bezpośrednio wziąć udział i spróbować swoich sił. Należy przynieść ze sobą obuwie zmienne. 

Dokładny harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie internetowej mdk.lubliniec.pl w zakładce "Sprawdź wydarzenia".  Wszystkie zajęcia są ciekawe, więcej informacji o sekcjach znaleźć można także w zakładce "Odkryj sekcje MDK". Zapraszamy serdecznie do zapoznania się, wybrania sekcji wzbudzającej zainteresowanie oraz uczestnictwa w dniach otwartych. Odwiedźcie Miejski Dom Kultury w Lublińcu w tym wyjątkowym tygodniu. 

nadesłane: MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu