Kobiecy marzec w MDK Lubliniec

Kobiecy marzec w MDK Lubliniec

28 lutego 2023, godz. 14:52
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu przygotował wydarzenia dedykowane kobietom. Odbędą się wernisaże, wieczorne spotkanie pełne inspiracji, a także ,,wymianki’’. Niech marzec pełen jest kobiecości. 

„Być kobietą, być kobietą” śpiewała Alicja Majewska. Nie zawsze jest łatwo pogodzić nam tak wiele ról jakie pełnimy. Matki, żony, siostry, córki, przyjaciółki. Na pierwszym miejscu każda jest przede wszystkim sobą, kobietą. W marcu miesiącu, wyjątkowym dla nas kobiet, ze względu na obchodzone święto 8 marca znajdźmy chwilę tylko dla siebie. Zapomnijmy o obowiązkach i gonitwie dnia codziennego. 

  • Już 1 marca 2023 roku zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie. O godzinie 17:00 w holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się wernisaż wystawy „to tutaj…” autorstwa Moniki Kuboś. Urodzona w Bytomiu, od zawsze jednak mieszkanka zielonego zakątku Śląska – Lublińca. Od 2021 roku członkini Związku Polskich Artystów Fotografików. 
  • 15 marca 2023 o godzinie 17:00 zapraszamy na „Kobiecy wieczór inspiracji”, który odbędzie się w Galerii pod Glinianym Aniołem. Aneta Flak i Magdalena Kasprzyk-Czaja, ambasadorki światowej marki kosmetycznej Mary Kay, poprowadzą panel inspiracyjny „Kobieta, kobiecie”. Oprócz tego na uczestniczki czekają niespodzianki, dowiedzą się również jak wykonać świadomą pielęgnację i czym kierować się przy wyborze podkładu. Na spotkaniu ambasadorki przekażą także wiadomości z zakresu podstaw makijażu.
  •  22 marca 2023 roku o godzinie 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędzie się wernisaż wystawy Emilii Onysek „Bliżej czy dalej, przyroda w sercu zostaje”’. Prace artystki inspirowane są przyrodą. W swoich fotografiach często stara się uchwycić naturę z bliska
  • Na zakończenie w duchu zero waste zapraszamy Was na „Wymianki czyli wiosenne wietrzenie szafy”. 29 marca 2023 roku w godzinach od 17:00 do 20:00 na holu Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu będzie możliwość, aby wymienić się ubraniami. Na pewno każda z Was znajdzie ubrania, w których już nie chodzi albo które nie są już dla Was atrakcyjne. Warto podarować im drugie życie. Tak jest ekologiczni, a dodatkowo znaleźć można dla siebie prawdziwe perełki.

Marzec zapowiada się zatem bardzo interesująco. Świętujmy razem bycie kobietą. 
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu