Spotkanie z okazji Dnia Kobiet z „Kreatywni 60+”

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet z „Kreatywni 60+”

13 marca 2023, godz. 14:13
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

We wtorek 7 marca 2023 roku w Galerii pod Glinianym Aniołem spotkały się uczestniczki warsztatów z cyklu „Kreatywni 60+”. Razem z Paniami przy aromatycznej kawie zasiadła dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu Agata Woźniak-Rybka.

Dzień kobiet obchodzimy w Polsce 8 marca. Jest to dobra okazja, aby oderwać się od codziennych trosk i zrobić coś dla siebie. Każdej z nas kobiet, należy się chwila odpoczynku i relaksu. Warto jest spędzić ten czas w miłym towarzystwie, celebrując wspólnie święto kobiet. W tym dniu każda z nas powinna poczuć się wyjątkowa. I to nie tylko z powodu kwiatów oraz podarunków, które otrzyma. Kobiety bardzo często zapominają o wartości jaką mają same w sobie. 

Uczestniczki warsztatów z cyklu „Kreatywni 60+” również spotkały się, aby razem świętować dzień kobiet. Dyrektor MDK Lubliniec Agata Woźniak-Rybka rozpoczęła spotkanie składając Paniom serdeczne życzenia. Rozmawiając, śmiejąc się, wymieniając doświadczenia oraz spostrzeżenia, zgromadzone w Galerii pod Glinianym Aniołem Panie sprawiły, że wtorkowe przedpołudnie pełne było pozytywnej energii. Klimat spotkania dopełniała kawa i słodki poczęstunek.

W miłej atmosferze uczestniczki kontynuowały świętowanie rozpoczynając część warsztatową. Tym razem seniorki podjęły próbę formowania w glinie wiszących doniczek. Ta niebanalna ozdoba na pewno będzie pamiątką tego dnia. Warsztaty poprowadziła Aleksandra Wipler, która w każdej chwili służyła fachową pomocą i radą. Cieszymy się, że odwiedziły nas tak sympatyczne i pełne ciepła osoby. Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z uczestniczkami, a II etap warsztatów, podczas którego odbędzie się szkliwienie doniczek już 21 marca. Zapraszamy serdecznie. 

Galeria: Dzień kobiet z warsztatami "Kreatywni 60+"

Dzień kobiet z warsztatami Dzień kobiet z warsztatami Dzień kobiet z warsztatami Dzień kobiet z warsztatami Dzień kobiet z warsztatami
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu